LATVIEŠU   |   ENGLISH

LATVIEŠU


ENGLISH

29115443

29196003

/ Uzlīmes /

Uzlīmes

Baltas pašlīmējošās uzlīmes,etiķetes.

Baltas pašlīmējošās etiķetes izmanto tālākai apdrukai vai nu svaros, vai printeros. Pārsvarā izmanto maztirāžas informācijas drukai, piem. anotācijām.

Krāsainās pašlīmējošās uzlīmes,etiķetes.

Šim produktam ir visplašāakais materialu piedāvājums, kā arī plašākais pielietošanas lauks.

Apdrukas iespējas.

Krāsainās pašlīmejošās etiķetes ir iespejams apdrukāt ar flekso drukas tehnoloģiju. Tas nozimē, ka druka notiek no ruļļa uz rulli vai no ruļļa uz loksnēm.

Maksimālais krāsu skaits ir 8.

Drukas procesā papildus ir iespējams izmantot tādas papildus opcijas kā sietspiede un zeltspiede.

Drukas procesā tiek izmantotas ūdens fleksokrasas vai ari UV fleksokrasas. Ir iespejams jebkuru darbu nolakot ar UV laku, spirta laku vai UV termopapīram paredzetu laku.

Uz šo brīdi ir iespejams izveleties izciršanas formu uzlīmēm no aptuveni 1200 jau esošajām izciršanas štancēm.

Uzlīmju materiāli

Nosaukums Apraksts
Vellum Matēts pašlīmējošais papīrs, izmantojams sagatavju izveidei, kā arī pilnkrāsu uzlīmju apdrukai.
Semi Gloss Universāls uzlīmju papīrs augstas kvalitātes pilnkrāsu iespieddarbiem, kur nepieciešams labs kontrasts un augsta izšķirtspēja.
Termo Eko Materiāls informatīvo uzlīmju izgatavošanai, lielietot tikai sausā vidē, īstermiņa informācijas nesējs. Nelietot uz eļļainām, plastificētām, mitrām virsmām.
Termo Top 200 Plaša pielietojuma informatīvām uzlīmēm, printeriem ar ātrumu līdz 200m/s, laba noturība pret ārējās vides faktoriem.
Termo Top  300 Plaša pielietojuma informatīvām uzlīmēm, printeriem ar ātrumu līdz 300m/s, laba noturība pret ārējās vides faktoriem.
PP White Universāla balta pašlīmējošā plēve pilnkrāsu uzlīmju apdrukai. Produktu aplīmēšanai, kur nepieciešama noturība pret mitrumu, eļļām, ķīmiskām vielām. Piem. kosmētikai, sadzīves ķīmijai u.c..
PP Clear Universāla caurspīdīga pašlīmējošā plēve pilnkrāsu uzlīmju apdrukai. Produktu aplīmēšanai, kur nepieciešama noturība pret mitrumu, eļļām, ķīmiskām vielām. Piem. kosmētikai, sadzīves ķīmijai u.c..

KONTAKTI

SIA „VDSK”

PVN kods: LV 40103163062

Tālr: +371 29115443
Tālr: +371 29196003

Banka: SWEDBANK AS
Kods: HABALV22
Konts: LV10HABA0551020493900